Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více informací | Rozumím

Zvládání obtížných situací a emocí při vyjednávání – J.Jilemická

Lektorka: PaeDr. Jitka Jilemická, Konsens
Datum konání: 22. – 23.10. 2019
Čas: 10.00 – 16.00
Místo konání: Skautský institut v Praze, Staroměstké nám. 4/1, Praha 1, sál Minuta
Kapacita kurzu: max. 15 osob
Cena: 2550 Kč/2300 Kč pro členy Klubu (cena je uvedena včetně DPH)
Přihlášení: ZDE

Cíle:

 • Vyzkoušíte si, jak sdělovat druhé straně nepopulární informace, jak podpořit zájem a pozornost druhé strany, jak využívat technik aktivního naslouchání a jak pracovat s emocemi při jednání, abyste došli k danému cíli.
 • V rámci tohoto tréninku budete mít příležitost si „nanečisto“ natrénovat strategie a techniky v obtížných situacích při jednání s klienty. Získáte bezprostřední zpětnou vazbu, která vám umožní posilovat  další dovednosti úspěšného vyjednavače a Vaši profesionální roli.
 • Naučíte se efektivně pracovat se svými emocemi a zvládat stresové situace při vyjednávání.

Obsah programu:

 • Jak nevystoupit z role profesionálního vyjednavače
 • Banka obtížných situací při jednání s klienty.
 • Jak udržet strukturu vyjednávání a základní vyjednávací strategie
 • Práce s emocemi druhé strany, jak při jednání zklidnit emoce druhé strany
 • Trénink reakcí a dovedností na různé náročné situace
 • Techniky aktivního naslouchání
 • Trénink vyjednávání na praktických příkladech
 • Efektivní práce se svými emocemi a zvládání stresových situací při vyjednávání., aneb jak z „emoční mlhy“.

Metody výuky:

Výklad, sdílení a facilitování diskuse, rozbor konkrétních situací a skupinová práce, trénink a zpětná vazba.

Bootcamp FRIN

BootCamp je pro organizace, které vážně přemýšlejí o tom, že by se konečně pořádně opřeli do fundraisingu. Intenzívní, praktická dvoudenní “nalejvárna” jak postavit vaší první nebo novou kampaň pro dárce, jak si všechno naplánovat, koho zapojit, jak nastavit cíle, co očekávat, na co si dát pozor, jak nastavit rozpočet atd… Každý účastník bude odjíždět s jasnou představou o tom, jak na to a s vlastním plánem nové fundraisingové kampaně pro svou organizaci.

Lektoři: Ing. Jana Ledvinová, Mgr. Jan Kroupa

Počet účastníků je omezen maximálně na 20 osob.

Datum: 11. – 12. září 2019

Místo konání: bude upřesněno – mimo Prahu s přespáním na jednu noc

Cena:  2120 Kč (cena je uvedena včetně DPH) / 2 dny. Cena zahrnuje ubytování a stravu.

Přihláška: ZDE

Příprava, lektorné a metodické materiály jsou podpořeny Nadací České spořitelny a Sociálním bankovnictvím České spořitelny, kteří jsou partnery projektu FRIN.

České centrum fundraisingu je plátcem DPH.

Pozvání na květnový Klub fundraiserů v Praze

Milí klubáci,

 Srdečně vás zveme na květnové setkání Klubu fundraiserů v Praze na téma Firemní fundraising, kterým vás provede Klára Gajdušková. Setkání se bude konat v úterý 28. 5. 2019 od 10 do 15h.

Klára Gajdušková pracovala 17 let v korporaci (Erste Bank – Česká spořitelna), kde vedla nejprve tým firemní komunikace a CSR a následně stála u zrodu Sociálního bankovnictví. Vedle toho také byla devět let přeedsedkyní správní rady Nadace ČS. Nyní je členkou správní rady Nadace Open Society Fund a CARE. Kromě toho má vlastní psychologickou a psychoterapeutickou praxi. Z rozhovorů s ní načerpáte úhel pohledu velkých firemních dárců a firemních nadací na žádosti o granty a dary. Dokáže vám zprostředkovat jejich způsob uvažování a vnímání a bude umět poradit i čeho se v jednání s těmito dárci raději vyvarovat

Cílem workshopu je, abyste odcházeli s pocitem, že lépe rozumíte uvažování firem, jejich motivaci darovat a na základě toho s nimi dokážete komunikovat.

V teoretické části setkání se seznámíte s prostředím firemního dárcovství, rozdílem mezi CSR, sponsoringem, reklamou a firemní nadací. Dozvíte se také, čeho se v komunikaci s firmami vyvarovat a jak se na setkání připravit.

V praktické části si pak vyzkoušíte techniky k oslovení firmy, rozvíjení a udržování vztahu s ní. Zároveň si zažijete, jaké to je být v kůži firemního dárce. Praktická část bude probíhat ve skupinách, nebojte se!

Klub se koná v úterý 28. 5. 2019 od 10h do 15h, POZOR změna místa!! – v podkroví Terezy, vzdělávacího centra, z.ú., Haštalská 17, Praha 1.

Účast mi, prosím, potvrzujte do středy 22. 5. na mail klub@fundraising.cz.

Těšíme se na vás

Za ČCF Madla Špačková

klub@fundraising.cz
tel.: 775 117 000

 

Specializovaný workshop se koná v rámci programu FRIN podpořeného Nadací České spořitelny a Sociálního bankovnictví ČS a.s.