Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více informací | Rozumím

Lektoři

Kmenoví lektoři ČCF

Jana Ledvinová

Jana Ledvinová

Přes 15 let pracuje jako jako školitelka a poradkyně fundraisingu a managementu NGO v České republice, ve střední a východní Evropě a na blízkém východě. Zkušenosti s řízením NGO získala jako ředitelka občanského sdružení Tereza, které spoluzaložila a řídila přes 20 let. Management NGO studovala na Institutu politických studií v John´s Hopkins University v Baltimore, USA.
Jan Kroupa

Jan Kroupa

20 let působí jako konzultant, lektor a analytik v oblasti filantropie, fundraisingu a managementu organizací občanské společnosti v České republice a více než patnácti zemích světa, především ve střední a východní Evropě. Je poluzakladatelem Českého centra fundraisingu, předsedou NETT, o. s. (nezávislý think tank pro občanskou společnost) a členem několika správních rad neziskových organizací u nás i v zahraničí. „Pomáhám neziskovkám dělat, co považují za správné, způsobem, který považují za správný.“
Jan Gregor

Jan Gregor

Jan pracuje v Českém centrum fundraisingu a také jako ředitel koalice Za snadné dárcovství - její priority jsou ve sdílení fundraisingových zkušeností mezi členskými organizacemi, networkingu a vedení komunikační kampaně Závěť pomáhá. V minulosti působil jako programový ředitel Nadace Via. Od roku 2006 se věnoval rozvoji individuálního fundraisingu v Hnutí DUHA - Friends of the Earth Czech Republic. Individuální fundraising je i téma, které Honza rád konzultuje - obzvlášť ho baví hledat způsoby, jak utužovat vztahy s dárci. Tématu se v praxi věnuje přes 14 let.
Petr Babouček

Petr Babouček

Pracuje jako účetní, ekonomický poradce a školitel. Má 18 let praxe v neziskovém sektoru v oblastech finančního řízení, vedení organizace a fundraisingu. Již 10 let lektoruje pro neziskové organizace, zejména v České republice. Na Hopkins University v Baltimore získal certifikát „Trainer of non-profit management“.
Magdalena Špačková

Magdalena Špačková

V Českém centru fundraisingu, kde koordinuje projekty, lektoruje a začala vést konzultace, působí od konce roku 2012. Dříve pracovala mj. jako sociální pracovník, lektor preventivních programů a produkční neziskových i ziskových projektů. Sem tam si nějakou produkci ještě střihne. Má také bohaté zkušenosti v oblasti dobrovolnictví, jako dobrovolník, i jako koordinátor a vedoucí akcí.
Dagmar Šléglová

Dagmar Šléglová

Je vystudovaná zdravotní sestra a arteterapeutka, má 20 leté zkušenosti s podnikáním v ČR. V roce 2012 založila organizaci Klára pomáhá z.s., kterou úspěšně vede. Lektorské činnosti se věnuje od roku 2009.

Externí lektoři ČCF

Lenka Dobiáš Černá

Lenka Dobiáš Černá

Lenka Dobiáš Černá, M.A. vystudovala metody odstraňování chudoby na prestižním nizozemském Institutu sociálních studií. Od roku 2012 působí jako nezávislá konzultantka. Specializuje se na fundraising, sociální marketing a partnerství neziskového a komerčního sektoru s cílem zvyšovat ekonomické příležitosti nejchudších lidí v rozvojovém světě. Ráda pro vaše rozvojové projekty vypracuje marketingovou strategii a pomůže tak zvýšit jejich udržitelnost.
Jitka Jilemická

Jitka Jilemická

Absolventka FFUK a FTVS UK. Od roku 1995 působí jako nezávislá odborná konzultantka, lektorka, mediátorka a kouč v oblasti vzdělávání vrcholového a středního managementu - osobní i vnitrofiremní komunikace, vyjednávání a řešení konfliktů, mediace, facilitace, koučování, týmová spolupráce, stres management. Vede dlouhodobý výcvik v mediaci CMI ( conflict management international) na Anglo American University v Praze. Působí jako lektor v rámci programu MBA Cambridge Business School v Praze.
Jitka Nesrstová

Jitka Nesrstová

Jitka se fundraisingu věnuje již 15 let. Nejvíce zkušeností má se získáváním prostředků na ochranu životního prostředí, komunitní projekty a rozvoj neziskových organizací. Je oblíbenou lektorkou v tématech týkajících se fundraisingu a marketingu neziskových organizací a spoluzakladatelkou Koalice za snadné dárcovství sdružující přední české neziskovky. Jitka je v prvé řadě ekologickou aktivistkou, která podporuje řadu zelených neziskovek (Greenpeace, Hnutí DUHA, Auto*mat či Nesehnutí).
Judita Nechvátalová

Judita Nechvátalová

Judita vede projekt společensky prospěšného podnikání GreenCat, což je ekologická reklamní agentura. V letech 2009-14 vytvářela fundraising a PR Sdružení TEREZA. Před tím působila ve velké reklamní agentuře a měla na starosti velké klienty z ČR i korporátní značky. Její vášní je ekologie, příroda a záchrana tvorů, věcí i ideálů.
Lukáš Hejna

Lukáš Hejna

Lukáš Hejna v současné době vede Sdružení VIA, z. ú., které se zaměřuje na technologický rozvoj českých neziskových organizací a posilování jejich kapacit. Věnuje se tématu fundraisingu, zejména v online prostředí, a stojí za nástrojem DARUJME.CZ. „Na fundraisingu mě zajímá vztah a dar vnímám jako projev důvěry. Baví mě propojování online + offline světa, využití technologií a konkrétních online nástrojů vnímám jako příjemnou výzvu, která pomáhá v každodenní práci!“
Jan Kostečka

Jan Kostečka

Potulný profesionální konzultant a amatérský DJ, milovník rodinného života a blízkého lidského kontaktu. Honza si práci užívá a chce, aby plynula jako příjemný večírek. Za ty roky, co se odpovědně noří do zákoutí řízení různých organizací, dokáže nadchnout svojí energií, posunout vás v náročných situacích, vydržet i těžké věci a taky si z toho dělat legraci (někdy i srandu). Budoucnost vaší organizace vidí téměř výhradně strategicky dobře. V TUDYTAM se věnuje poradenství při rozvoji a tvorbě strategie organizací, řešení manažerských problémů, případové, týmové i individuální supervizi. Honzovou specializací jsou supervize pro manažerské týmy a manažery na vrcholných pozicích.

Mentoři a konzultanti programu FRIN

ZDE

Lektoři programu POINT

ZDE