Do týmu E-clinic hledáme kolegyni/kolegu na pozici fundraisera.

Posláním neziskové organizace E-clinic je podporovat duševní zdraví dětí i dospělých,
přecházet duševním onemocněním a léčit je tak, aby každý mohl dostat tu nejlepší a na míru
vytvořenou podporu a péči. Zaměřujeme se na oblasti, které stály a často dosud stojí „mimo
hlavní proud“, a v důsledku toho jsou pro klienty diagnostické a terapeutické služby
nedostatečně rozvinuté a málo dostupné: poruchy příjmu potravy a související onemocnění,
ADHD v dospělosti, podpora duševního zdraví dětí. Přinášíme do ČR unikátní "evidence-
based" metody prevence a terapie ze zahraničí. Máme zázemí řady špičkových odborníků
a spolupracujeme s odbornými českými i zahraničními organizacemi a univerzitami.
Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici fundraisera.

Co budete dělat:
 mapovat vhodné dotační příležitosti a jiné zdroje podpory
 spolupodílet se na celkové FR strategii
 připravovat fundraisingové texty a žádosti o podporu
 komunikovat s dárci
 spravovat databázi kontaktů
 připravovat PR texty a spravovat webové stránky

Co od vás očekáváme:
 zkušenost s prací v neziskovém sektoru (není podmínkou přímo zkušenost
s fundraisingem)
 výborné komunikační schopnosti a psaný projev
 proaktivitu a kreativitu, ochotu vzdělávat se
 angličtina výhodou

Co vám nabízíme:
 HPP na úvazek 0,5
 flexibilní pracovní dobu – není nutné být v kanceláři každý den, práce možná i
z domova
 práci na unikátních projektech zaměřených na duševní zdraví
 příležitost rozvíjet se a učit se novým věcem
 možnost uplatnit své kreativní nápady
 5 týdnů dovolené
 odpovídající finanční ohodnocení

Nástup: ihned

V případě zájmu se nám prosím zašlete své CV na email: eliska.redinova@ecinstitut.cz

Naše projekty: www.zipyhokamaradi.cz, www.childtalks.cz, www.nepozorni.cz,
www.healthyandfree.cz. O organizaci: www.ecinstitut.cz