Klub fundraiserů: Jak na sociální sítě bez PR oddělení 2.3.2021

KDY: 2. března 2021, 17 – 18.30

ONLINE

REGISTRACE

PRO ČLENY KLUBU FUNDRAISERŮ

Proč se při budování organizace dnes bez sociálních sítí neobejdeme? Jak je nejlépe využít a jaké síti se primárně věnovat, pokud jsou naše kapacity omezené? O tom, že na slušný dosah není nutně potřeba mít velké PR oddělení, se s vámi podělí Monika Skopalová z Nadace Via. Dozvíte se, jaká je základní charakteristika jednotlivých hlavních sociálních sítí, jaké nástroje se hodí znát, a bude také prostor sdílet společně výzvy, které vašim organizacím prostředí sociálních sítí přináší. Na téma v březnu naváže praktičtěji zaměřený seminář.

 

Možná vám bude takto klub fundraiserů stačit, a možná se rozhodnete absolvovat s Monikou 3hodinový online seminář 26.3.2021.:

V semináři 26.3.2021 se s Monikou Skopalovou z Nadace Via podrobněji zaměříme na práci s Facebookem. Dozvíte se něco o tom, jak budovat základnu fanoušků, co všechno ovlivňuje dosah vašich příspěvků, jaký je rozdíl mezi facebookovou stránkou a skupinou, výhody a úskalí placené propagace i to, že na dobře vypadající obrázky nepotřebujete nutně externího grafika…. protože si sami na semináři vyzkoušíte práci s grafickým nástrojem Canva. A uvidíte, že váš grafický svět se rozdělí na život před Canvou a po Canvě 🙂 

Více info a registrace.

 

Monika Skopalová

Má za sebou studia médií, žurnalistiky a genderu. Vyzkoušela si několik let v reklamní branžipráci na Úřadu vlády, a poslední 4 roky pracuje v nezisku, který je jejímu srdci nejblíž. V Nadaci Via má na starosti správu sociálních sítí, práci s Canvou a píše ViaCafé – nadační newsletter. Baví ji slovní hříčky, marketingový bizár a použití psychologie v komunikaci.