Digitální svobody: hledá se fundraiser do 12.12.

Vždycky, když o našich kampaních digitálních svobod mluvíme s kamarády, známými, slyšíme: to je úplně skvělý, že bráníte soukromí a svobodu internetu, to jsem nevěděl, že ty průšvihy někdo řeší.

Potřebujeme z těchto platonických sympatizantů, lidí i firem, vytvořit komunitu, která bude IuRe program Digitálních svobod podporovat financemi i zapojením.

Proto hledáme načas (a třeba i na déle) kolegu, který by pomohl takovou komunitu dárců vybudovat. Jsme si jistí, že když se navíc dají lidi podobného pohledu dokupy, bude to pro ochranu soukromí a digitální svobody v Česku velký posun, nejen pro naše aktuální kampaně.

Koho hledáme:
• komunikativního člověka pro oslovování firem i jednotlivců, kterého komunikace a vyhledávání a hlavně síťování lidí na stejné vlně opravdu baví
• umí pracovat bez dalšího rozpočtu na online a jiný marketing
• vidí smysl v tématech soukromí a svobody internetu.

Nabízíme:
• práci na půlrok až rok, podle vzájemné domluvy
• za fixní odměnu (11 tis Kč/měs. při roční spolupráci na 1/3 úvazku, 20 tis.
Kč/měs při půlroční 0,5-0,6 úvazkové) doplněnou solidními provizemi
• možnost dlouhodobé spolupráce a rozvoje své agendy.

Zázemí máme v Praze na Žižkově a v Brně, budeme se rádi potkávat v jedné z těchto dvou základen. Napište nám do 12. prosince (včetně), oceníme CV a pár řádků o sobě a proč vás pozice fundraisera pro digitální svobody zaujala. Kontaktovat nás můžete na e-mailu: iure@iure.org

Celý inzerát naleznete zde.