FRIN – OPEN SPACE

Milí přátelé,

rádi bychom vás pozvali na druhé setkání reflektující zkušenosti z realizace fundraisingových kampaní v ČR. Jde o návazné rozšíření a doplnění programu FRIN, které realizuje České centrum fundraisingu v partnerství s Nadací České spořitelny a Sociálního bankovnictví České spořitelny.

Setkání OPEN SPACE FRIN: ZAOSTŘENO NA FR KAMPANĚ se bude konat v úterý 3. 12.2019 od 10 do 16.30h v Praze, Dukelských hrdinů 500/25A, Praha 7.

Smyslem setkání je sdílet a reflektovat zkušenosti z testování, prototypování a realizace fundraisingových kampaní v ČR ze všech 4 dosavadních ročníků FRIN, případně i jiných zajímavých kampaní, které součástí programu nebyly; diskutovat o výzvách, hledat řešení, poradit se se zkušenějšími, ptát se mentorů a potkat se s lidmi, kteří řeší podobné problémy a hledají odpovědi na podobné otázky jako vy.

Setkání proběhne formou Open space, tedy moderované diskusní konference, na které se vlastní program formuje podle zájmu a preferencí účastníků až na začátku setkání. Dostanete příležitost bavit se s ostatními účastníky o tom, co vás trápí a co konkrétně řešíte, nebo o tom přemýšlíte.

Připravte si své otázky a svá vlastní témata – Jak posunout vaší kampaň dál? Co udělat příště ještě trochu jinak? Na co narážíme a nevíme si s tím rady? Co se nám osvědčilo a co neosvědčilo? A přijďte o tom diskutovat s těmi nejpovolanějšími.

Kapacita setkání je omezena. Pokud byste se setkání rádi zúčastnili, prosíme, potvrďte svou účast do 18. 11. 2019 na email: m@fundraising.cz Magdaleně Špačkové, nebo na telefon +420 775 117 000. Účast je zdarma.

Více o Open Space Technology ZDE.