Přihlášky

Registrace na kurz:

Přihlášku ke konkrétnímu kurzu vyplňte, prosím,  elektronicky výběrem formuláře kurzu níže. 

Každou přihlášku potvrzujeme, potvrzení o registraci posíláme e-mailem na adresu uvedenou v přihlášce. Proto si prosím zkontrolujte správnost emailu, který uvádíte v přihlášce, děkujeme!

Vaše přihlášení na kurz je závazné. 

Informace ke kurzu:

Pokud se nechcete zatím registrovat, ale máte ke kurzu jen dotaz, pak napište prosím na team@fundraising.cz, děkujeme.

Na vzdělávací kurz s ČCF se hlásím poprvé:

Pokud se hlásíte na naše vzdělávací akce poprvé, prosím, vyplňte veškeré údaje o Vás a Vaší organizaci včetně adresy, IČO a dalších údajů. Pomůže nám to velice v komunikaci s Vámi a v administraci faktur za Vaše přihlášky, děkujeme. Pokud se hlásíte za velkou organizaci, nositele IČO, ale fakturu budete chtít poslat na Vaši pobočku nebo na sebe osobně jako samoplátce, pak nám prosím napište Vaše požadavky k fakturaci.

Zejména pokud se hlásíte poprvé, pak si prosím kontrolujte emaily ve své hromadné poště a přeřaďte je natrvalo do prioritní pošty! První email o Vaší registraci přijde z našeho emailu klub@fundraising.cz a faktura z emailu finance@fundraising.cz přímo Vám osobně. Další emaily chodí všem účastníkům kurzu najednou. Registroval/a-li jste se na kurz a nemáte další informace, ozvěte se prosím.

Už jsem se dříve účastnil/a kurzu s ČCF:

V případě, že se s námi účastníte vzdělávacích akcí již po několikáté, máme Vás již v evidenci a můžete vyplnit pouze základní povinné údaje označené hvězdičkou, děkujeme Vám.

Přihláška do kurzu

  • Nabídka kurzů


  • Identifikace zájemce o účast v kurzu

  • V případě mimořádných požadavků či dotazů nám zanechte vzkaz

  • Osobní data

  • Prosím, vezměte na vědomí, že odesláním tohoto formuláře stvrzujete seznámení se Zásadami zpracování osobních údajů a souhlasíte se zanesením vyplněných dat do databáze Českého centra fundraisingu, z.s. pro potřeby další komunikace. Českého centrum fundraisingu, z.s. neposkytne bez vašeho souhlasu vaše údaje třetí straně za žádným účelem. Více informací na stránce Zásady zpracování osobních údajů.
  • Anti-spam

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Odesláním přihlášky účastník souhlasí s uvedenými podmínkami

 

Storno podmínky

Odhlásit se můžete písemně zasláním e-mailu  na adresu klub@fundraising.cz. Odhlášení z kurzu bez storno poplatku lze provést nejpozději do 7 kalendářních dnů před konáním kurzu. V tom případě vám bude poplatek vrácen v plné výši.

Při zrušení účasti později než sedm kalendářních dnů před jeho konáním nebo pokud se kurzu nezúčastníte, bude vám účtován storno poplatek ve výši 100%.  Pokud se z jakýchkoliv důvodů náhle nemůžete kurzu zúčastnit, máte ještě možnost poslat za sebe náhradníka/náhradnici.

V případě, že doložíte potvrzení o pracovní neschopnosti přihlášeného účastníka je tento účastník z kurzu omluven. V každém případě je nutné o neúčasti informovat koordinátora.

České centrum fundraisingu si vyhrazuje právo na změnu lektora, data a místa konání nebo úplné zrušení kurzu z organizačních důvodů. Zároveň se zavazuje, že veškeré změny  budou přihlášeným účastníkům včas oznámeny. V případě změny termínu konání kurzu účastník má možnost zúčastnit se kurzu v náhradním termínu nebo mu bude vrácena platba za kurz v plné výši.

Těšíme se na vás.
Tým Českého centra fundraisingu.