Firemní fundraising. Aneb praxe dělá mistra.

—  Judita Nechvátalová

Představte si, co vše se stane, když se naučíte úspěšně spolupracovat s firmami. Jejich oslovování povede k novým partnerstvím a ta vám přinesou radost a vaší neziskovce peníze.

S tím „jak na to“ se můžete trápit sami. Nebo to rozlouskneme společně v tomto kurzu. Zjistíte, jak oslovovat ty pravé. A jak dovést oslovení k požadovanému cíli. Zkombinujeme teorii, vydařené příklady a praxi.

Nacvičíme si skutečný telefonát a rozhovor s dárcem. To bude i trochu bolet, ale neskutečně vás to posune. A protože stokrát nic umořilo nejednoho fundraisera, podíváme se i na to, kde načerpáte energii a sílu

Seminář vám nejvíc pomůže, pokud:

  • Oslovujete firmy, ale výsledek není nic moc. 
  • Řešíte ztrátu firemních partnerů a přemýšlíte, jak získat nové. 
  • Ubyly vám příjmy z individuálního fundraisingu, a proto se chcete vrhnout na firemní. Nejste si však jisti, jak na to.
  • Firemní fundraising vám funguje, ale cítíte, že by výsledky mohly být ještě lepší.
  • Začínáte s firemním fundraisingem. Ale opravdu už začínáte, ne že si říkáte, jaké by to bylo pěkné spolupracovat s firmami.

O Juditě Nechvátalové

Judita vede projekt společensky prospěšného podnikání GreenCat, což je ekologická reklamní agentura. V letech 2009-14 vytvářela fundraising a PR Sdružení TEREZA. Před tím působila ve velké reklamní agentuře a měla na starosti velké klienty z ČR i korporátní značky. Její vášní je ekologie, příroda a záchrana tvorů, věcí i ideálů.

Video medailonek Judity jako mentorky programu FRIN

Registrace
Školitelé
Judita Nechvátalová
Termín
25. 4. 2022, 9.30–16.30
,
Cena
1980 Kč s DPH
Místo konání
České centrum fundraisingu, Dukelských hrdinů 500\25A, Praha 7

Názory účastníků

Kurz byl fakt přínosný, naplněný zajímavými informacemi i praktickými návody od začátku do konce.