Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více informací | Rozumím

Klub fundraiserů Praha 29.9.2020: Major Donors

Milí členové klubu fundraiserů,

přijměte pozvání na zářijové setkání Klubu fundraiserů v Praze na téma Major Donors Jendou Kroupou za České centrum fundraisingu. Setkání se bude konat v úterý 29. 9. 2020 od 10 do 15h  v prostorách Českého centra fundraisingu – PEKÁRNA, Dukelských hrdinů 500/25A, Praha 7 (vstoupíte do vnitrobloku, dojdete až dozadu a po pravé straně vejdete do dveří, u kterých stojí cedule České centrum fundraisingu a Tudytam. Setkání je v 1.patře).

Není o tom pochyb! Kampaně oslovující velké dárce zdárně prospívají také v Česku a dárců, kteří mají zájem i potenciál, pečlivě vybrané projekty podpořit významnějším darem přibývá. Je čas, abyste se do toho také pustili nebo to pro vás není? Na konkrétním příkladu  úspěšné, desetimilionové  kampaně si ukážeme, jak metodika „Major  Donor“ kampaně zpravidla vypadá, abyste si svou  připravenost mohli  sami vyhodnotit. Hranici velkého daru má každá organizace jinde – záleží na rozpočtu, na tématu, na regionu a na mnoha dalších okolnostech. Proces a principy ale zůstávají stejné. Řekneme si jaké a bude příležitost o nich diskutovat. Není o tom pochyb:).

Za ČCF

Marie Říhová

Přihlaste se prosím na tomto registračním formuláři co nejdříve, ať můžeme akci dobře připravit a připravit i občerstvení pro potřebný počet lidí, děkujeme moc:)

PŘIHLÁŠKA

 

Specializovaný workshop se koná v rámci programu FRIN podpořeného Nadací České spořitelny a Sociálního bankovnictví ČS a.s.