Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více informací | Rozumím

OPEN SPACE v rámci programu FRIN

 

Milí přátelé,

rádi bychom vás pozvali na setkání reflektující zkušenosti z realizace fundraisingových kampaní v ČR. Jde o návazné rozšíření a doplnění programu FRIN, které realizuje České centrum fundraisingu v partnerství s Nadací České spořitelny a Sociálního bankovnictví České spořitelny.

Setkání jsme nazvali OPEN SPACE FRIN: ZAOSTŘENO NA FR KAMPANĚ a bude se konat v úterý 11.12.2018 od 10 do 16.30h v Praze ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí.

Smyslem setkání je sdílet a reflektovat zkušenosti z testování, prototypování a realizace fundraisingových kampaní v ČR ze všech 3 dosavadních ročníků FRIN, případně i jiných zajímavých kampaní, které součástí programu nebyly; diskutovat o výzvách, hledat řešení, poradit se se zkušenějšími, ptát se mentorů a potkat se s lidmi, kteří řeší podobné problémy a hledají odpovědi na podobné otázky jako vy.

Setkání proběhne formou Open space, tedy moderované diskusní konference, na které se vlastní program formuje podle zájmu a preferencí účastníků až na začátku setkání. Pokud jste ještě žádnou Open space konferenci nezažili, nenechte si tuto příležitost ujít:) Nebudete totiž muset poslouchat nachystané prezentace přednášejících a místo toho dostanete příležitost bavit se s ostatními účastníky o tom, co vás trápí a co konkrétně řešíte, nebo o tom přemýšlíte.

Připravte si tedy své otázky a svá vlastní témata – Jak posunout vaší kampaň dál? Co udělat příště ještě trochu jinak? Na co narážíme a nevíme si s tím rady? Co se nám osvědčilo a co neosvědčilo? A přijďte o tom diskutovat s těmi nejpovolanějšími.

Kapacita setkání je omezena. Pokud byste se setkání rádi zúčastnili, prosíme, potvrďte svou účast do 21.11.2018 na email info@frin.cz, nebo Magdaleně Špačkové na telefon +420 775 117 000. Účast je zdarma.

Více o Open Space Technology.

Více o programu FRIN.

Těšíme se na vás,

Tým FRIN