Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více informací | Rozumím

On-line kampaň od A až do Z

Kurz je je pro organizace, které vážně přemýšlejí o tom, že by se konečně pořádně opřeli do on-line fundraisingu. Intenzívní, praktická čtyřdenní “nalejvárna” jak postavit vaší první nebo novou on-line kampaň pro dárce, jak si všechno naplánovat, koho zapojit, jak nastavit cíle, co očekávat, na co si dát pozor, jak nastavit rozpočet atd… Každý účastník bude odjíždět s jasnou představou o tom, jak na to a s připravenou kampaní pro svou organizaci.

Lektoři: Lukáš Hejna, Ing. Jana Ledvinová, Mgr. Jan Kroupa

Počet účastníků je omezen maximálně na 25 osob z 15 organizací (doporučujeme, aby se kurzu účastnili vždy dvě osoby, alespoň jedna z nich přímo odpovědná za kampaň).

Termíny konání:

  • 12.května 2020 – příprava organizace na kampaň
  • 9. – 10. června 2020 – příprava kampaně a plán testování
  • 22. září 2020 – prezentace kampaní a poslední úpravy před spuštěním

Účastníci budou mezi jednotlivými bloky výuky pracovat na přípravě kampaně. V rámci kurzu mají možnost vše konzultovat s lektory za zvýhodněnou cenu 600 Kč za hodinu. Počet konzultací bude domluven podle potřeb organizace až do výše 5 hod na jednu organizaci.

Cena: 5800 Kč bez DPH, 7018 včetně DPH za osobu.

Cena zahrnuje veškeré výdaje včetně drobného občerstvení a nápojů. Cena nezahrnuje konzultace mezi bloky výuky, ubytování a stravu.

PŘIHLÁŠENÍ

Na kurz se lze přihlásit pomocí registračního formuláře zde, nejpozději 10 dní před konáním kurzu. Vaše přihlášení na kurz se stává závazným v momentě potvrzení přijetí přihlášky!

V případě otázek můžete kontaktovat Jana Gregora na e-mailu jan.gregor@fundraising.cz