Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více informací | Rozumím

Klub fundraiserů 1.6. se Samirem Shanaah

Samir Shanaah se s námi podělí o své zkušenosti zejména z oblasti telefundraisingu z ekologické organizace Arnika, Pirátů, i Amnesty International. Podíváme se, jaké místo má nebo může mít telefundraising mezi ostatními fundraisingovými nástroji.

Telefundraising je stále jeden z nejefektivnějších fundraisingových nástrojů a možností, jak pečovat o dárce. Čím dál tím více organizací přemýšlí nad touto formou fundraisingu, a zavádí ho. Telefundraising krásně doplňuje jiné nástroje komunikace a péče s dárci, jako například email nebo sociální sítě. Pokud chcete rozvíjet vtah s Vašimi příznivci nebo dárci a pečovat o ně, efektivně konvertovat nejen pravidelné dárce, nebo třeba získat komplexnější zpětnou vazbu, je telefundraising přesně to, co Vám to umožní. 

Budeme se bavit i o CRM pro neziskovky, systému CRM Bitcarvers, který nám představí Samir společně s Petrem Urbančíkem. Je to systém méně známý, ale svou kvalitou a cenovou dostupností může být zajímavým pro mnohé neziskové organizace.

REGISTRACE NA KLUB

 

SAMIR SHANAAH

Samir Shanaah aktuálně působí jako koordinátor týmu fundraiserů v ekologické organizaci Arnika a pro politickou stranu Piráti. Před tím působil v Amnesty International, kde si vyzkoušel vše, co se týká telefundraisingu. Telefundraising poznal opravdu od jeho základů. Během posledního roku si ale také osvojil koordinaci a management projektů, jak vybudovat fundraising, co k němu patří za základní kameny po technické a koordinační stránce. Dokáže provést nové fundraisery plánem a strukturováním fundraisingové cestičky od uvítacích emailů, po telefundraising, newslettery, segmentaci dárců.