Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více informací | Rozumím

Proč Klub fundraiserů

České centrum fundraisingu již od ledna 2009 sdružuje profesionální i začínající  fundraisery v klubu, který se schází jednou měsíčně.  Za tuto dobu se uskutečnilo již více jak 65 setkání a Klub fundraiserů se v současné chvíli může pochlubit cca 40 členy.

Klub fundraiserů, kromě sdílení informací mezi jeho členy, nabízí i potřebné (nejen) základní know-how, které je pro začátečníky i pokročilé v oboru často těžké získávat.

Každé setkání pod vedením koordinátorky obsahuje  vzdělávací blok na  fundraisingová témata s hostem, který má k tématu co říct. Během setkání nebo i po něm následuje diskuse či praktická práce na úkolech.

Na tématech setkání se členové domlouvají na konci předchozího či začátku nového roku. Hostem každého klubu je buď jeden z lektorů Českého centra fundraisingu nebo host externí.

Setkání Klubu fundraiserů v Praze se konají poslední úterý v měsíci kromě letních prázdnin (července, srpna) a prosince, v čase od 13h do 15.30 (max. 16h). Od ledna 2017 se setkání konají ve Vzdělávacím centru Českého centra fundraisingu a TUDYTAM, Dělnická 1324/9, Praha 7, 17000.

Setkání Klubu fundraiserů v Brně se NOVĚ od LEDNA 2018 budou konat v bezbariérové klubovně SOS Dětské vesničky, z.s., Borůvková 11, Brno a to vždy třetí čtvrtek v měsíci od 13h do 15h. 

Členstvím v Klubu fundraiserů se organizace nebo jednotlivec automaticky stávají signatáři Etického kodexu.