Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více informací | Rozumím

Pozvánky na setkání fundraiserů

Čaj o páté 22.10.2020: A co na to ředitel?

Čaj o páté 22.10.2020: A co na to ředitel?

22.10.2020 online od 17hodin

Zamyšlení nad tím, jaké místo v organizaci je vhodné pro fundraisera. Musí si na svou odměnu vydělat za každou cenu? Má právo spolurozhodovat o tom, kam se bude organizace ubírat? Je rovnocenným partnerem programového manažera? A má pracovat sám?
Tématem nás provede ředitelka ČCF Jana Ledvinová.

22.10.2020 od 17 hodin online

Čaj o páté je nový formát vzdělávání online od Českého centra fundraisingu, kdy se 4x ročně sejdeme. Čaj o páté je určen všem členům klubu fundraiserů a účastníkům kurzů roku 2020.

Klub fundraiserů v Brně 30.9.2020: Komunikace s dárci

Klub fundraiserů v Brně 30.9.2020: Komunikace s dárci

Komunikace s dárci: Kampaně, telefundraising, maily, osobní setkání….

Milí přátelé fundraisingu,

přijměte prosím pozvání na setkání brněnského klubu fundraisingu s tématem:  

Druhy komunikace s dárci.

Kampaně, telefundraising, maily, osobní setkání….

Hostem bude Michal Veselý, který je zkušený profesionál z oblasti řízení, rozvoje organizace, fundraisingu a marketingu. 20 let působil v Nadaci Partnerství kde drivoval zejména firemní fundraising a kampaně spojené s ochranou přírody. Má zkušenosti rovněž s přípravou Major Donors Campaign i přípravou velkých evropských projektů financovaných z LIFE+ a Europe Aid nebo procesem strategického plánování. Působil ve správních radách několika neziskových organizací v Česku i zahraničí. Aktuálně řídí marketing v přední české agentuře podporující lidi se zájmem o podnikání a podnikavost JIC, kde se zabývá zejména changemanagementem drivovaným slibem značky a redesignem služeb. Studoval a učil management neziskových organizací. Absolvoval international visitors leadership program v USA zaměřený na social enterpreneurship. Aktuálně se zdokonaluje v Koučing akademie Libchavy v metodách využití koučingu v managementu a systemickém řízení týmů.

Nezapomeňte s sebou vizitky, psací potřeby, úsměv, roušku, kapesní dezinfekci.

Přispět můžete občerstvením z vlastní kulinářské tvorby.

Klub fundraiserů proběhne ve středu 30. září od 10:00 do 15:00 hodin v konferenčním sále Židovského muzea, Tř. Kpt. Jaroše 3, 602 00 Brno.

Prosíme přihlašte se předem na tento Klub fundraiserů na tomto odkazu.

Těším se na setkání s Vámi.

 

Dagmar Šléglová

klubbrno@fundraising.cz

m.739525072

Klub fundraiserů Praha 29.9.2020: Major Donors

Klub fundraiserů Praha 29.9.2020: Major Donors

Major Donors

Milí členové klubu fundraiserů,

přijměte pozvání na zářijové setkání Klubu fundraiserů v Praze na téma Major Donors Jendou Kroupou za České centrum fundraisingu. Setkání se bude konat v úterý 29. 9. 2020 od 10 do 15h  v prostorách Českého centra fundraisingu – PEKÁRNA, Dukelských hrdinů 500/25A, Praha 7 (vstoupíte do vnitrobloku, dojdete až dozadu a po pravé straně vejdete do dveří, u kterých stojí cedule České centrum fundraisingu a Tudytam. Setkání je v 1.patře).

Není o tom pochyb! Kampaně oslovující velké dárce zdárně prospívají také v Česku a dárců, kteří mají zájem i potenciál, pečlivě vybrané projekty podpořit významnějším darem přibývá. Je čas, abyste se do toho také pustili nebo to pro vás není? Na konkrétním příkladu  úspěšné, desetimilionové  kampaně si ukážeme, jak metodika „Major  Donor“ kampaně zpravidla vypadá, abyste si svou  připravenost mohli  sami vyhodnotit. Hranici velkého daru má každá organizace jinde – záleží na rozpočtu, na tématu, na regionu a na mnoha dalších okolnostech. Proces a principy ale zůstávají stejné. Řekneme si jaké a bude příležitost o nich diskutovat. Není o tom pochyb:).

Za ČCF

Marie Říhová

Přihlaste se prosím na tomto registračním formuláři co nejdříve, ať můžeme akci dobře připravit a připravit i občerstvení pro potřebný počet lidí, děkujeme moc:)

PŘIHLÁŠKA

 

Specializovaný workshop se koná v rámci programu FRIN podpořeného Nadací České spořitelny a Sociálního bankovnictví ČS a.s.

O Klubu fundraiserů v Brně a termíny klubů v roce 2020

O Klubu fundraiserů v Brně a termíny klubů v roce 2020

Témata a data Klubu fundraiseů v Brně v roce 2020

26. 2. 2020 Koučing ve Fundraisingu  (co je cílem fundraisingové aktivity, nastavování akčních kroků, zmapování priorit….)

24. 6. 2020 Dotace a granty (jak správně psát, termíny a vyúčtování)

30. 9. 2020 Druhy komunikace s dárci. Kampaně, telefundraising, maily, osobní setkání….

Pozvánka na Klub Brno 30.9.2020

25. 11. 2020 Moderovaná výměna zkušeností ve FR. Zaměření na inspiraci a předávání dobrých a špatných zkušeností od kolegů fundraiserů z klubu

Místo: viz aktuální pozvánka
Čas: vždy od 10 do 15h

Kluby fundraiserů v Brně pro všechny z Brna, okolí a na Moravě organizuje Dagmar Šléglová pod záštitou Českého centra fundraisingu. Témata si vybírají členové Klubu Brno dle svých potřeb.

Dagmar Šléglová již 8 let vede neziskovou organizaci Klára pomáhá z.s., má tedy osobní zkušenost se založením organizace, vedením organizace a zajišťováním potřebných finančních prostředků pro plnění poslání založené neziskovky.

“Zjistila jsem, že pokud chceme být opravdu platní pro občanskou společnost, nemůžeme se spokojit jen s tím, že to děláme „ NA KOLENĚ “. Pokud chceme být odpovědní je nutná spolupráce a pokud chceme být udržitelní je nutné rozložení zdrojů, nejen finančních.
O tom všem se v klubu bavíme, tedy jak na to, jak to dělat odpovědně a správně, jak neklamat sebe i druhé a jak společně přispívat k vytvoření dobrých a smysluplných aktivit, ze kterých i my sami čerpáme energii.”

Klub fundraiserů je jedinečná příležitost pro pravidelné vzdělávání, ale i sdílení zkušeností a posunování se v oblasti fundraisingu a podpory občanské společnosti.
Členství v Klubu fundraiserů stojí na celý rok 1.600 Kč + DPH. Pokud byste měli
zájem se zapojit ještě nyní v půlce roku a využít do konce roku 2020 zbývající 2 setkání Klubu v Brně, jste vítáni za poloviční poplatek 800 Kč + DPH.

Přihlásit se k členství ve Fundraisingovém klubu v Brně můžete zde.

Pojďte tedy nahlížet společně s námi do tajemství FUNDRAISINGU, naleznete hlubokou moudrost komunikace a možnost sdílení mezi námi všemi, kteří se v oblasti občanské společnosti a hledání zdrojů pohybujeme.

Těšíme se na vás,
Dagmar Šléglová – koordinátorka Klubu v Brně

klubbrno@fundraising.cz

 

O Klubu fundraiserů v Praze a termíny v roce 2020

O Klubu fundraiserů v Praze a termíny v roce 2020

Témata a data Klubu fundraiserů v Praze pro rok  2020

25. 2. 2020 Telefundraising a upgrade jednorázových dárců na pravidelné – host Sámir Shanaáh, Arnika

26. 5. 2020 Kampaně: jak je postavit, jak je otestovat a jak je měřit / vyhodnocovat – host Jan Gregor, Koalice za snadné dárcovství

29. 9. 2020 Major Donors (správní rady ve fundraisingu; okrajově: závěti) –  host Jan Kroupa, ČCF

Pozvánka na Klub fundraiserů v Praze 29.9.2020

1. 12. 2020 Organizační kapacity na FR od  nuly (jak to  celé postavit a rozjet) – host Jana Havlenová, Sue Ryder

Setkání se konají ve Vzdělávacím centru Českého centra fundraisingu a TUDYTAM, Dukelských hrdinů 500/25A, Praha 7, 1. patro.

Vždy od 10:00 do 15:00.

Klub fundraiserů je jedinečná příležitost pro pravidelné vzdělávání, ale i sdílení zkušeností a posunování se v oblasti fundraisingu a podpory občanské společnosti.
Členství v Klubu fundraiserů stojí na celý rok 1.600 Kč + DPH. Pokud byste měli
zájem se zapojit ještě nyní v půlce roku a využít do konce roku 2020 zbývající 2 setkání Klubu v Praze, jste vítáni za poloviční poplatek 800 Kč + DPH.

Přihlásit se k členství ve Fundraisingovém klubu v Praze můžete zde.

Jakékoli dotazy, prosím, pište na klub@fundraising.cz

Těšíme se na vás!