Buď FRIN

Buď Free! Buď In! Buď FRIN!

Kurz Firemní fundraising je přeložen na 21.11. – a je možné se ještě přihlásit!

Kurz je přeložen z původně 1.11. na 21.11. – je tedy možné se ještě přihlásit!

 

Firemní fundraising

LektorkaJudita Nechvátalová, Green Cat

Datum konání: 21.11.2017
Čas: 10:00 – 13.15
Místo konání: Dělnická 9, Praha 7, mapa zde.
Kapacita kurzu: max. 20 osob
Cena na půl dne (jeden kurz): 800 Kč/670 Kč pro členy Klubu (cena je uvedena včetně DPH)

Kurz je určen pro pokročilé fundraisery.

Firemní fundraising aneb „Najděte ty pravé a velkorysé firemní dárce!“

Při našem tří hodinovém setkání bleskově nahlédneme do světa firemního fundraisingu.
Bude to spíše taková ochutnávka, ale určitě zjistíte:
Koho a jak oslovit? Jaké firmy oslovit. Tipy, kde a jak získat kontakty na potenciální dárce. Jak formulovat oslovení a oslovovací strategii.
Jak se vyzbrojit na schůzku? S čím na schůzku s potenciálním dárce jít – jaké materiály, o co žádat. Kam schůzku ideálně směřovat. Na co se připravit. A jak pokračovat po první schůzce.
Připravte se na praktické rady a postřehy, doplněné kapkou nezbytné teorie a statistiky. Zaměříme se na Vaše konkrétní potřeby. Ano, budou praktická cvičení a příklady dobré praxe. Nebojte, jen tak se posunete a posílíte odvahu a rutinu.

 

Přihlásit se můžete ZDE.

 

ODESLÁNÍM PŘIHLÁŠKY ÚČASTNÍK SOUHLASÍ S UVEDENÝMI PODMÍNKAMI

Storno podmínky

Odhlásit se můžete písemně zasláním e-mailu  na adresu team@fundraising.cz . Odhlášení z kurzu bez storno poplatku lze provést nejpozději do sedmi kalendářních dnů před konáním kurzu. V tom případě vám bude poplatek vrácen v plné výši.

Při zrušení účasti později než sedm kalendářních dnů před jeho konáním nebo pokud se kurzu nezúčastníte, bude vám účtován storno poplatek ve výši 100%.  Pokud se z jakýchkoliv důvodů náhle nemůžete kurzu zúčastnit, máte ještě možnost poslat za sebe náhradníka/náhradnici.

V případě, že doložíte potvrzení o pracovní neschopnosti přihlášeného účastníka je tento účastník z kurzu omluven. V každém případě je nutné o neúčasti informovat koordinátora.

České centrum fundraisingu si vyhrazuje právo na změnu lektora, data a místa konání nebo úplné zrušení kurzu z organizačních důvodů. Zároveň se zavazuje, že veškeré změny  budou přihlášeným účastníkům včas oznámeny. V případě změny termínu konání kurzu účastník má možnost zúčastnit se kurzu v náhradním termínu nebo mu bude vrácena platba za kurz v plné výši.

Těšíme se na vás. Tým Českého centra fundraisingu.

Kontakty: team@fundraising.cz; tel.: +420 721 883 130 – Tereza Petráčková

Thank you