Signatories of the Code of Ethics

Signatories of the Code of Ethics:

  1. Acorus, z.ú.
  2. ADRA Česká republika
  3. Alzheimer nadační fond
  4. Amelie, z.s.
  5. Aperio – společnost pro zdravé rodičovství
  6. APLA Jižní Čechy, z.ú.
  7. Armáda spásy v ČR
  8. Arnika
  9. ARPZPD v ČR, klub Auxilium
  10. Arpok, o.p.s.
  11. Asistence, o.p.s.
  12. Auto*Mat, z.s.
  13. Bateau, z.s.
  14. Benediktus, z.s.
  15. Borůvka Praha, o.p.s.
  16. CARE České republika
  17. Cesta domů, z.ú.
  18. Centrum Kašpar
  19. Centrum pro rodinu Beruška
  20. Česká rada pro šetrné budovy, z.s. (CZGBC)
  21. Česká společnost ornitologická
  22. Čmelák Společnost přátel přírody
  23. Debra ČR
  24. Dejvické divadlo, o.p.s.
  25. Diakonie ČCE – středisko v Plzni
  26. Diakonie ČCE – středisko Rolnička
  27. Diakonie ČCE – SKP v Praze
  28. Diakonie Dubá
  29. Dobrovolnické centrum Kladno, z.s.
  30. Dogpoint z.s.
  31. Domov pro mne, z.s.
  32. Domov Sue Ryder, o.p.s.
  33. Domovinka Němčičky, o.p.s.
  34. Dům tří přání, z.ú.
  35. EDA CZ, z.ú.
  36. EDDA, o.s.
  37. EDUin, o.p.s.
  38. Ekocentrum Podhoubí
  39. Farní charita Dvůr Králové nad Labem
  40. FOD Klokánek Brno
  41. Fokus Praha
  42. Fórum 50%
  43. Geisslers Hofcomoedianten, z.s.
  44. Hnutí DUHA Friends of the Earth Czech Republic
  45. Hospic sv. Alžběty
  46. Hospic sv. Jiří, Cheb
  47. Charita Česká republika
  48. Charita sv.Anežky Otrokovice
  49. Charita Brno – Oblastní Charita Jihlava
  50. Charita Frýdek – Místek
  51. Oblastní charita Pardubice
  52. Charita Olomouc
  53. Charita Vsetín
  54. IFMSA Czech Republic
  55. ICOS Český Krumlov
  56. I MY o.p.s.
  57. Informační středisko Mikuláš, o.p.s.
  58. INSTAND, z.ú.
  59. Institut pro památky a kulturu, o.p.s.
  60. Iuridicum Remedium, z. s.
  61. Iskérka, o.p.s.
  62. iQlandia, o.p.s.
  63. Klára pomáhá, z.s.
  64. Klub K2, o.p.s.
  65. Klub vozíčkářů Petýrkova, o.p.s.
  66. Lata, z.s.
  67. Lékaři bez hranic v ČR
  68. Letní dům, z.ú.
  69. Liga vozíčkářů
  70. Mamma Help
  71. Maturus, o.p.s.
  72. Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.
  73. Naděje, o.s.
  74. Nadace Veronica
  75. Nadaca VIA
  76. Nadace Jedličkova ústavu
  77. Národní iniciativa pro život, o.p.s.
  78. NAUTIS (Národní ústav pro autismus, z.ú.)
  79. Neposeda, z.ú.
  80. Občanská poradna Nymburk
  81. Onko unie, o.p.s.
  82. Orchestr Berg
  83. Oživení, z.s.
  84. Plac, z.s.
  85. Plzeň 2015, o.p.s.
  86. Portus Praha
  87. Poználkov, mateřské centrum, z. s.
  88. Pragulic – poznej Prahu jinak z.s.
  89. Prodialog
  90. Prostor Pro, o.p.s.
  91. Psí život, z.s.
  92. Ratolest Brno
  93. Red Ribbon, z.s.
  94. ROSKA Brno – město
  95. Rozalio z. s.
  96. ROZKOŠ BEZ RIZIKA
  97. RUBIKON CENTRUM
  98. Salesiánská asociace Dona Boska, z.s.
  99. Spolek vodící pes, z.s.
  100. Společenství Androméda, z.s.
  101. Spolek ZAEDNO
  102. Spolu dětem o.p.s.
  103. Středisko křesťanské pomoci Horní Počernice
  104. Středisko rané péče SPRP České Budějovice
  105. Středisko rané péče Brno
  106. SVĚTLO PRO SVĚT – Light for the World
  107. TEREZA, vzdělávací centrum, z.ú.
  108. Tosara z.s.
  109. TŘI, o.p.s.
  110. TRK z.s.
  111. Unie porodních asistentek
  112. Vyšší Hrádek p.s.s.
  113. Yourchance o.p.s.
  114. Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s.
  115. Ženy 50, o.s.

 

Fundraisers who have signed the Code of Ethics:

  1. Tomáš Benda (Diakonie ČCE – středisko v Plzni)
  2. Jan Böhm
  3. František Cihlář
  4. Jana Červenková
  5. Klára Csirková (I My o.p.s.)
  6. Lenka Černá
  7. Eva Dvořáková 
  8. Marta Dzúrová
  9. Kateřina Eichlerová
  10. Lukáš Gajdoš
  11. Vojtěch Gottwald
  12. Radka Hájková
  13. Jana Havlenová (Domov Sue Ryder, o.p.s.)
  14. Hana Hřebíková
  15. Halka Jaklová (Fórum 50%)
  16. Jaroslava Jehničková
  17. Markéta Jindřichovská
  18. Jan Jirka
  19. Jana Karásková (Drop In o.p.s.)
  20. Ivana Kelymanová (Občanská poradna Nymburk, o.s.)
  21. Miroslav Klíč (Nadace Veronica)
  22. Zdeněk Kousal (Oblastní charita Jihlava)
  23. Magda Krajewska (CEE Bankwatch Network)
  24. Šárka Krátka (Charita Vsetín)
  25. Denisa Leityová
  26. Ondřej Liška
  27. Kateřina Müllerová
  28. Irena Osvaldová
  29. Jana Pacalová
  30. Veronika Pačesová (Občanská poradna Nymburk, o.s.)
  31. Ester Pěkná
  32. Vít Petrjanoš
  33. Roman Polák
  34. Zuzana Rybáková
  35. Tomáš Sadílek 
  36. Natália Schwartzová
  37. Ivana Sulovská (Centrum Kašpar)
  38. Zdeňka Sobotová
  39. Silvia Szarková (Kulturní Jižní Město o.p.s)
  40. Zuzana Šlúchová (Naděje o. s. pobočka Zlín)
  41. Jan Štěpánek (Inovacentrum ČVUT)
  42. František Šuranský 
  43. Martina Veselá (Letní dům, z.s.)